עושות היא -סטוריה

יוזמות. משפיעות. מובילות

כנס עסקי לבעלות ומנהלות עסקים מהחברה הערבית

ביוזמת בנק לאומי ובשיתוף עמותת יסמין

עושות היא -סטוריה

יוזמות. משפיעות. מובילות

כנס עסקי לבעלות ומנהלות עסקים מהחברה הערבית

ביוזמת בנק לאומי ובשיתוף עמותת יסמין

כיום, כשליש מבעלי העסקים בישראל הינן נשים. עסקים בבעלות נשים מהווים מנוע צמיחה חשוב, שיכול למנף באופן משמעותי את כלכלת המדינה ולתרום ליצירת חברה שוויונית ומאוזנת יותר.

אנחנו מזמינות אותך לשאוב השראה מסיפורי הצלחה של נשים שהצליחו לפרוץ את תקרת הזכוכית בעסק שלהן, לקבל מידע חשוב ורלוונטי לקידום העסק שלך, להיחשף לארגונים התומכים ומקדמים עסקים בישראל, וליהנות מנטוורקינג ויצירת קשרים עסקיים בין חברות הקהילה העסקית בחברה הערבית בישראל.

הכנס ייערך לרגל יום האישה הבינלאומי// בסימן 'נשים ועסקים'

ביום רביעי ה- 25.3.2020 בין השעות 09:00-13:00

ביום רביעי ה- 25.3.2020
בין השעות 09:00-13:00

במלון גולדן קראון הר הקפיצה 2015, נצרת

ימים
שעות
דקות
שניות

מי עומד מאחורי הכנס?

יסמין היא עמותה ללא מטרות רווח, המונהגת על ידי נשים, הפועלת למען קידום עסקים בבעלות נשים, מכל המגזרים והדתות. השאיפה שלנו היא לסייע לבעלות עסקים לחזק ולהרחיב את עסקיהן, וזאת במטרה לקדם את מעמד הנשים בישראל ולמען יצירת חיים משותפים בין יהודים לערבים, תוך חיזוק הכלכלה והחברה הישראלית. עד היום, יסמין סייעה ללמעלה מ- 12,000 נשים ברחבי הארץ. בשנת 2016, הוענק לעמותה "פרס יושב ראש הכנסת לאיכות חיים" על פועלה למען חברה עם ערכים של כבוד, סבלנות וסובלנות.

בנק לאומי פועל במגוון ערוצים לחיזוק והעצמת נשים ובעלות עסקים בישראל, וזאת במטרה לקדם צמיחה כלכלית של החברה הישראלית, על כל גווניה. בתוך כך, לבנק פרויקטים ייחודיים לעידוד ולקידום נשים, בין ביתר באמצעות סדנאות לכלכלת המשפחה שמתקיימות במסגרת "בתי הספר של לאומי", וכן באמצעות תוכנית  "דיגיטליות בעסקים", שנועדה לייצר קהילה מקצועית תומכת עבור נשים יזמיות ובעלות עסקים בתחילת דרכן, ולהעניק להן כלים מקצועיים לפיתוח העסק ולשיווקו במרחב הדיגיטלי

דוברות הכנס

שם מלא
תאור

כמה מילים על הדוברת יהיו כאן

שם מלא
תאור

כמה מילים על הדוברת יהיו כאן

שם מלא
תאור

כמה מילים על הדוברת יהיו כאן

להצטרפות לכנס מלאי את הפרטים הבאים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן